Фріроли Покер старс

Безкоштовні турніри з покеру дарують новачкам прекрасний шанс почати освоєння гри без власних вкладень. При цьому гравець, що потрапив в призи, отримує в нагороду реальні гроші. Покерні кімнати організовують фріроли для залучення нових і заохочення постійних клієнтів. Так, один з найбільших і надійних онлайн румів PokerStars проводить безкоштовні змагання з грошовою гарантією на регулярній основі. Включені в щоденний розклад фріроли доступні усім зареєстрованим гравцям. Для участі в деяких івентах потрібно використати пароль або промокод. Але багато подій проходять у відкритому форматі, і щоб сісти за стіл такого фрірола, досить одного бажання гравця.

Як знайти фріроли PokerStars

Щоб приступити до пошуку доступних безкоштовних турнірів PokerStars, знадобиться реєстрація в румі. Повний розклад доступних подій розміщується в лобі ігрового клієнта. Тут потрібно вибрати вкладку Турніри і уважно вивчити запропоновані варіанти. Для швидкого пошуку можна скористатися фільтрами. Виберіть з випадаючого рядка у верхній панелі тип турніру Фрірол, після чого в розкладі залишаться тільки потрібні вам події.

Якщо після настройки фільтрів таблиця залишиться порожньою, то це буде означати, що в даний момент безкоштовні турніри недоступні для гравців. Однак таке трапляється вкрай рідко. Фріроли на PokerStars проводяться щодня у величезній кількості. Деякі з них організовує сам рум, а деякі проводять партнерські сайти. І тоді для входу в такий турнір знадобиться унiкальний пароль.

фриролл

Різновиди фріролів PokerStars

Одна з переваг PokerStars — багатий вибір фріролів для гравців різних рівнів. Усі безкоштовні змагання класифікуються за кількома типами. І перш ніж пройти реєстрацію на той чи інший турнір, необхідно розібратися, на яких умовах в ньому можна грати і що входить в його призовий фонд.

Відкриті фріроли

На такий турнір може потрапити кожен бажаючий. Для того щоб сісти за стіл, не потрібен ні пароль, ні будь-які інші умови. Гравець авторизується в клієнті руму і реєструється на потрібну йому подію. Недолік відкритих фріролів — величезна кількість учасників при досить скромному призовому фонді. Гарантія турнірів з вільним доступом зазвичай не перевищує 100-150 доларів, а в боротьбу за них може вступити кілька тисяч гравців. Відповідно, щоб дійти до фінішу і отримати якісь гроші, потрібно витратити чимало часу і зусиль.

Більшу частину учасників відкритих турнірів складають новачки, які тільки вчаться грати и не розуміються в стратегіях. Рішення приймаються моментально і у опонентів практично не залишається часу на обдумування своїх дій. І здебільшого гравці зможуть розраховувати тільки на свою успішність на префлопе.

Розміри призових на відкритих фріролах не дуже великі. У зону ITM може потрапити сотня осіб, на яку і буде розділена сума гарантії. Але якщо новачкові пощастить увійти в число фіналістів, то отриманого виграшу буде достатньо, щоб сісти за стіл з мікролімітами або оплатити вхід в недорогий івент.

Приватні фріроли

Щоб потрапити на закритий безкоштовний турнір, гравець повинен буде застосувати спеціальний пароль або промокод. Паролі на фріроли поширює сам рум або його партнерські сайти. Коди для доступу на приватні покерні змагання також можна знайти в соцмережах (в покерних пабліках) або на тематичних форумах, де збираються покеристи.

Деякі паролі приходять від самого руму в рамках діючих акцій. Щоб не пропускати можливостей взяти участь в закритих івентах, необхідно підписатися на інформаційну розсилку Покер старс. Приватні фріроли мають ряд переваг, в числі яких:

  • збільшений призовий фонд;
  • обмежена кількість учасників;
  • призери отримують більші суми, ніж переможці відкритих турнірів.

До того ж, на боротьбу за приз в закритому змаганні піде набагато менше часу, ніж у відкритому турнірі. Від старту події до його завершення може пройти всього пару годин і гравці вже будуть бачити свої результати.

Акційні фріроли

Деякі безкоштовні турніри PokerStars проходять у форматі промо акцій з обмеженим періодом дії. В якості призу в таких турнірах можуть бути розіграні не тільки гроші, а й цінні призи, сувенірна продукція, квитки на сателіти або дорогі івенти зі значними гарантіями.

Щоб взяти участь в акційному фріролі, гравцеві може знадобитися виконати будь-які умови. Наприклад, внести депозит або просто грати за певними столами, отримуючи за це винагороду у вигляді пропуску на фрірол.

Фріроли PokerStars School

Ця категорія фріролів доступна тільки для курсантів покерної школи, організованої в румі PokerStars. Щоб отримати квиток на безкоштовне змагання, потрібно виконувати певні завдання в школі. Призовий фонд таких фріролів становить, в середньому, 25-50$, але й кількість учасників зазвичай не перевищує 150-200 чоловік. Безкоштовна подія з гарантованими грошовими призами дозволяє новачкам прокачати свої покернi навички і відчути справжній смак перемоги. Адже на відміну від тренувань за демо столами, де гра ведеться на віртуальні фішки, перемога у фріролі приносить реальні виграші.

Фріроли преміум серії

Ці турніри відкриті тільки для гравців з депозитами в румі. При цьому на рахунку може перебувати всього пара десятків доларів — користувач вже отримує право на участь у фріролі. Як тільки гравець вносить гроші на баланс, йому відкривається доступ на щоденні безкоштовні змагання, які будуть проводитися в румі протягом місяця. Гарантія кожного такого турніру становить 1000 доларів. Відповідно, переможці можуть розраховувати на цілком пристойні виплати, яких вистачить на те, щоб продовжити гру за кеш столами. Отриманий грошовий приз також можна відразу вивести на реальний рахунок. Ніяких умов по відіграшу дотримуватися не доведеться.

Опубликовано в рубрике Покер