Фріроли Покерматч

Pokermatch приваблює користувачів масою переваг, в числі яких — регулярні фріроли різних видів. Такий формат турнірів дозволяє сісти за стіл безкоштовно, без обов’язкового внеску за участь. Щоб потрапити на івент, гравець повинен мати обліковий запис в румі і не пропустити час реєстрації на сам фріролл. Проведення фріролів — звичайна практика для багатьох покерних кімнат, які намагаються таким чином продемонструвати свою лояльність до гравців і підвищити трафiк. Користувачам не потрібно нічого платити, рум сам організовує призовий фонд, який буде розподілений між переможцями. Гарантії в безкоштовних змаганнях не дуже великі, але виграної суми вистачить, щоб сформувати початковий банкрол і почати успішну гру. Покерматч відрізняється насиченою турнірною сіткою з чималою кількістю фріролів, серед яких нескладно буде знайти варіант, відповідний будь-яким запитам гравця.

Загальні правила для участі у фріролах Покерматч

Безкоштовні змагання — ідеальний варіант для новачків, які таким чином зможуть вивчити правила турнірного покеру на практиці, не ризикуючи при цьому своїми власними коштами. Тому найчастіше серед учасників фрірола можна зустрiти початкуючих гравців. Не нехтують можливістю заробити гроші з нуля і більш досвідчені покеристи. Зазвичай їх можна побачити за столами закритих турнірів, для яких потрібні паролі або спеціальні квитки. Щоб брати участь у фріролах Покерматч, усі гравці, незалежно від свого рівня підготовки, повинні виконати ряд простих умов:

 • зареєструватися в ігровому клієнті Pokermatch (до реєстрації допускаються тільки повнолітні користувачі);
 • пройти верифікацію, відправивши саппорту руму скан копії документів, що підтверджують особу гравця;
 • мати тільки один обліковий запис;
 • уважно вивчити правила Покерматч.

Після цього користувач може ознайомитися з турнірним розкладом і зареєструватися на найближчу потрібну йому подію.

фриролл

На що звертати увагу при виборі турніру

Незважаючи на загальну назву, фріроли мають ряд своїх відмінностей, які і стануть визначальними при виборі відповідної події. Перед тим як реєструватися на турнір, потрібно переглянути його умови, звертаючи увагу на наступні фактори:

 • Дисципліна. Більшість фріролів проводяться по Техаському Холдему. Однак в розкладі Покерматч можна знайти івенти по Омасі і навіть Китайському покеру.
 • Призовий фонд. Він може бути сформований з грошових коштів, цінних призів, квитків на інші івенти або балів лояльності для прокачування аккаунта.
 • Спосіб входу. Найдоступніша категорія — відкриті турніри, на які збираються тисячі бажаючих. При невеликій гарантії в кілька сотень доларів виграші переможців будуть дуже скромними. За часом же такий турнір може затягнутися надовго. У закритих фріролах зазвичай бере участь обмежена кiлькiсть людей, а призовий фонд в такому івенті набагато більше. Відповідно, чим менше опонентів, тим швидше завершиться турнір і тим на бiльш великі призові можна буде розраховувати.
 • Швидкість і крок зростання блайндів. Більшість безкоштовних турнірів грається у форматі турбо або гіпер турбо. При високій динаміці гри ризики раннього вильоту істотно зростають. Цей момент обов’язково слід враховувати при виборі хорошого фрірола.
 • Час реєстрації. Рання реєстрація може зіграти на руку гравцеві, серйозно налаштованому на участь в турнірі. Адже деякі покеристи просто забувають про фрірол або змінюють свої плани. Таким чином, кількість опонентів зменшується, а ваші шанси на виграш йдуть вгору.

Правильно вибравши відповідний турнір, гравець зуміє отримати зі свого перебування за столом максимальну вигоду. Отримані на фріролі гроші можна витрачати на свій розсуд. Їх не потрібно відігравати або виконувати якісь ще умови для виведення. Виграш або виводиться з руму, або використовується для подальшої гри за кеш столами.

Як знайти фріроли Pokermatch

Пошук безкоштовних турнірів проводиться в лобі Pokermatch. Для цього пропонується використовувати спеціальну систему фільтрів. Відкрийте вкладку з турнірами, а потім виберіть пункт Фріроли. Якщо таблиця порожня, значить в даний момент безкоштовних івентів немає.

Ще один варіант — пошук фріролів через розділ з акціями. Тут зазвичай публікуються анонси майбутніх безкоштовних турнірів з паролями і без. Паролі з’являються незадовго до початку події.

Інформацію про фрiроли, що проходять в Покерматч, можна також знайти в тематичних пабліках, на покерних форумах або сайтах афілейтах. Актуальні паролі на приватні івенти рум публікує на своїх сторінках в соціальних мережах. Іноді для входу в такий турнір потрібно виконати додаткові умови.

Різновиди безкоштовних турнірів Покерматч

Популярний український рум пропонує гравцям брати участь в декількох різновидах фріролів. У їх числі:

 • безкоштовні події, відкриті для всіх бажаючих;
 • турніри для користувачів соціальних мереж Facebook, Telegram і Instagram (для входу використовуються паролі, опубліковані в соцмережах за кілька годин до початку івенту);
 • фріроли для гравців з депозитом від 250 гривень (після поповнення рахунку користувач отримує турнірні гроші, які можна використовувати тільки на фріролах);
 • безкоштовні турніри, приурочені до певних дат і подій;
 • акційні фріроли, що проходять в рамках поточних промо;
 • турніри з відомими покер про;
 • марафони фріролів з великими гарантіями і паролями доступу;
 • турніри для хайролерів, доступні клієнтам з аккаунтом, прокачаним до VIP статусу.

Умови кожного івенту пропонується вивчити в лобі. Деякі події проводяться з можливістю пізньої реєстрації.

Брати участь в будь-якому фріролі можна як з ПК, так і з мобільного клієнта. Безкоштовні змагання проходять щодня. Повний розклад турнірів вивішено в лобі ігрового клієнта Pokermatch.

Опубликовано в рубрике Покер