Фріроли в покері — різновид турнірів з відсутністю плати за вхід і можливістю виграти непогані гроші. Безкоштовні змагання дозволяють сісти за стіл навіть при нульовому банкролi. Це оптимальний варіант для новачків без досвіду. За участь в такій події не потрібно платити ні копійки, а ось в разі удачі, рахунок гравця поповнюється реальними коштами. Їх можна відразу ж зняти або використовувати, як стартовий капітал для подальшого розвитку покерної кар’єри. Потрапити на фрірол дуже просто. Досить бути зареєстрованим в румі і не пропустити час початку події. Деякі турніри проходять в приватному форматі і доступ до них відкривають паролі на фріроли, які можна знайти в лобі покерної кімнати або на сайтах афілейтах. Знайти фріроли можна за адресою https://poker-experts.com.ua/frirolly/

Принципи організації турніру

Організація фріролів базується, по суті, на умовах благодійності. Рум не отримує ніякої вигоди від безкоштовних турнірів, а навпаки, спонсорує їх, вкладаючи гроші в призовий фонд. І тим не менш, фріроли — це відмінний інструмент залучення нових гравців, який також працює на підтримку інтересу у постійних клієнтів.

Сума призового фонду безкоштовних турнірів зазвичай невелика і рідко коли виходить за межі декількох сотень доларів. Але бувають і приємні винятки у вигляді закритих фріролів або івентів для VIP гравців, де гарантія істотно вище і може скласти кілька тисяч доларів. Щоб потрапити на такий турнір, потрібно або застосувати пароль, або прокачати аккаунт до певного рівня.

В якості гарантії фрірола може бути не тільки грошовий приз. Боротьбу пропонується вести за квитки на платні івенти, цінні подарунки, бонуси або бали лояльності. Все залежить від політики і щедрості руму. Тому перед тим як зареєструватися на фрірол, потрібно звернути увагу на те, з чого сформований призовий фонд.

Різновиди фріролів

На сьогоднішній день існує кілька різновидів безкоштовних покерних турнірів. Класифікація проводиться в залежності від умов реєстрації на фрірол. До основних типів відносяться:

  • турніри без обмежень, з вільним входом для усіх зареєстрованих в румі гравців;
  • закриті фріроли, для участі в яких потрібен пароль або промокод;
  • акційні івенти для гравців, які брали участь в промо і отримали в якості нагороди квиток на фрірол;
  • фріроли для гравців, які внесли депозит;
  • партнерські, для тих, хто зареєструвався через сайти партнери руму;
  • регіональні, для учасників, які проживають у певних країнах;
  • фріроли для користувачів соцмереж;
  • турніри для гравців з VIP статусом.

Звичайно ж, найбільші призові фонди формуються в турнірах для хайролерів. Тут мова йтиме про десятки тисяч доларів. Але щоб потрапити на такий фрірол, гравець повинен мати відповідний статус акаунта.

Що стосується акційних івентів, то сюди можна увійти через виконання певних місій або участь в промо заходах. Крім грошей, тут часто розігруються цінні подарунки, техніка і електроніка, а також квитки на престижні турніри з платним входом.

Паролі на закриті фріроли руми надсилають своїм клієнтам в розсилці або публікують в соцмережах. Код доступу на такий турнір можна також знайти в покерних пабліках і на тематичних форумах. Приступити до реєстрації в приватному фріролі часто пропонують партнерські сайти руму.

фишки

Як вибрати відповідний фрірол

Беручи участь у фріролі, користувач отримує можливість прокачати свої покерні скіли, не ризикуючи власними коштами. Більш того, при вдалих розкладах гравець набуває не тільки безцінний досвід, але і реальний стартовий капітал для ставок за кеш столами. Тому найбільш популярний різновид фріролів — відкриті турніри з грошовою гарантією, куди може потрапити кожен бажаючий. Однак перед тим, як зареєструватися на такий івент, необхідно звернути увагу на співвідношення призового фонду до кількості гравців. Якщо мова йде про сотню доларів, на яку претендує величезна кількість учасників, то витрачений на гру час просто не виправдає себе. Замість довгих і болісних битв за маленький призовий фонд краще пошукати фрірол з меншою кількістю гравців. Тоді ви зможете провести час набагато ефективніше і з більшою користю для себе.

Ще один момент, на який потрібно звернути увагу при виборі відповідного фрірола — структура і швидкість блайндів. Якщо блайнди ростуть кожні п’ять хвилин, то на хороші результати гри розраховувати не доведеться. Вже хвилин через двадцять ви опинитеся з коротким стеком і зможете сподіватися тільки на вдалий ол-ін на префлопi.

Найкращі фріроли — ті, де можна не тільки заробити грошовий приз, а й придбати цінні ігрові навички. А це можливо зробити, якщо проти вас грають вдумливі опоненти, які не будуть розкидатися фішками даремно. Повільна структура і хороший призовий фонд — ознаки кращого фрірола, в якому буде приємно грати і відточувати свої покерні вміння.

Де шукати фріроли і кому вони доступні

Безкоштовні турніри з грошовою гарантією проводяться практично на усіх покерних майданчиках. У великих румах фріроли йдуть щодня. Серед них можна знайти як відкриті змагання, доступні для всіх бажаючих, так і приватні івенти з солідним призовим фондом.

Найбільша група учасників фріролів — новачки, які не мають достатнього досвіду для гри в покер. Участь в безкоштовному турнірі дозволяє починаючому ознайомитися з базовими правилами гри і зібрати свій перший стартовий банкрол для подальшого просування.

Ще одна категорія гравців — досвідчені покеристи, які не упускають можливості заробити в безкоштовному івенті. Вони цілеспрямовано підшукують фріроли з вигідними умовами і стійко б’ються до останнього, намагаючись потрапити в зону призових.

Склад присутніх у фріролі гравців залежить від формату події. Якщо це стандартний відкритий турнір, то за столами, в основному, будуть знаходитися початківці та любителі. Якщо ж для входу на фрірол існують особливі умови, наприклад, участь в акції або прокачаний статус акаунта, тоді суперники будуть досить сильними і, щоб забрати приз, знадобиться докласти чимало зусиль.